BLOG

AKTUALNO: #Blog #Kalendar #Foto #Video

Zašto se pojedinci (ili više njih) ne pridržavaju uputa HZJZ?

Doživljaj kontrole, predvidivosti i planiranje daje nam osjećaj sigurnosti upravljanja životom. No, zapravo se radi o iluziji kontrole nad životom, jer nemamo valjanu potvrdu da je to uistinu tako. Mislimo da nas neće zateći nevolja, da se neće baš nama dogoditi nešto loše, mislimo da je svijet ok i sigurno mjesto za život, da možemo očekivati pravednost i slično. Zapravo je psihološki zdravo tako vidjeti sebe i svijet oko sebe.

Radno ljeto udruge Vrapčiči

Naše ljeto bilo je radno, unatoč vrućinama svakodnevno smo se družili u prostorijama naše udruge. Naše radionice poput kuhanja, glazbene,kazališne i šahovske radionice, radionice socijalnih i životnih vještina, informatička radionica i tjelovježba održavale se su po redovnom rasporedu, te su članovi koji su ljeto proveli u svome gradu redovito dolazili na radionice koje njima najbolje dogovaraju,a ljetne večeri provodili smo na brodskom glazbenom ljetu.