Radno ljeto udruge Vrapčiči

Naše ljeto bilo je radno, unatoč vrućinama svakodnevno smo se družili u prostorijama naše udruge. Naše radionice poput kuhanja, glazbene,kazališne i šahovske radionice, radionice socijalnih i životnih vještina, informatička radionica i tjelovježba održavale se su po redovnom rasporedu, te su članovi koji su ljeto proveli u svome gradu redovito dolazili na radionice koje njima najbolje dogovaraju,a ljetne večeri provodili smo na brodskom glazbenom ljetu.

Važno je još jednom napomenuti da smo na raspolaganju cijeloj zajednici i da nam se slobodno svi mogu obratiti jer svaki problem možemo zajedno riješiti.

Veselimo se jeseni i novim aktivnostima koje nas očekuju. Više o svemu pogledajte u prilog na filmiću.

Video: SBTV.Hr