Predstavljen projekt Uspostava mobilnih timova peer podrške

U utorak, 8. rujna 2020. godine u Velikoj dvorani Gradske knjižnice Slavonski Brod predstavili smo projekt “Uspostava mobilnih timova peer podrške u zajednici za osobe sa psihosocijalnim teškoćama” građanima Slavonskog Broda, strogo vodeći računa o epidemiološkim mjerama. Nositelj projekta je Udruga Ludruga iz Zagreba, a Udruga Vrapčići provodit će projektne aktivnosti na području Brodsko-posavske županije kao partner na projektu. Nakon predstavljanja partnerskih organizacija i projektnih aktivnosti, nastavili smo druženje uz zakusku i kavu.

Zahvaljujemo se okupljenima, prvenstveno partnerima na projektu koji su putovali iz različitih dijelova Lijepe naše kako bi predstavili svoju organizaciju te približili svrhu i ciljeve projekta široj javnosti. Zahvaljujemo se i predstavnicima drugih ustanova, a pogotovo članovima Udruge Vrapčići koji vjerno posjećuju sva događanja Udruge