Hotel International: Predstavljen projekt Uspostava mobilnih timova peer podrške

U utorak, 23.6.2020. u Hotelu International predstavljen je projekt “Uspostava mobilnih timova peer podrške u zajednici za osobe sa psihosocijalnim teškoćama”.

Kratkim, jezgrovitim jasniim prezentacijama predstavili su se svi partneri: Udruga za zaštitu prava psihijatrijskih pacijenata i unapređenje duševnog zdravlja i kvalitete života “Lukjernica” iz Dubrovnika, Udruga za zaštitu i promociju mentalnog zdravlja u zajednici “Gita” iz Ogulina, Udruga za psihosocijalnu pomoć “Susret” iz Zagreba, Udruga za unaprjeđenje mentalnog zdravlja “Vrapčići” iz Slavonskog Broda, Centar za pružanje usluga u zajednici “Ja kao i ti” iz Osijeka, Stiching koalicija za rad sa psihotraumom i mir iz Vukovara, te suradnička Udruga Feniks iz Splita.

Rad Udruge Ludruga predstavljen je i kratkim filmom na samom početku